Sixpackliga Gruppe Gold 2016/2017

Kalender  Uitslagen/Stand  Wedstrijdschema  Kruistabel  Grafiek  Statistieken    Info
01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 
10. Speelronde van 18.04.2017 tot 30.05.2017
vr.21.04. 20:00   Prinzen  -  Roter Oktober   0 : 1       
ma.24.04. 20:30   Rennsemmeln  -  HSV Blaue Jungs   7 : 1       
zo.02.07. 19:30   Black Bulls  -  Momen   2 : 3       
 Tore: 14       Tore/Spel: 4.67
Vrij: Poloswinger 
 <= Vorige speelronde   Volgende speelronde => 
Stand Thuis Uit Heenronde Terugronde
10. Speelronde  WED WIN GEL VER   Tore SLD   Pkt.
1 Roter Oktober       9 8 0 1   26 : 14 12   24
2 Prinzen       8 4 2 2   11 : 5 6   14
3 Black Bulls       8 4 1 3   21 : 14 7   13
4 Momen       9 4 0 5   12 : 20 -8   12
5 Poloswinger       8 3 2 3   13 : 12 1   11
6 Rennsemmeln       9 2 2 5   15 : 18 -3   8
7 HSV Blaue Jungs       9 1 1 7   8 : 23 -15   4
 TesamenTore: 144       Tore /Spel: 3.43
Huidige Speeldag afdrukken  Afdeling kalender afdrukken 
Cestina Deutsch English Espanol Francais Italiano Magyar Nederlands Norsk Portugues Romanian Slovenskega Laatste update competitie: di.18-07-17 19:43
LMO 4.0.2 - 1997-2009 LMO-Group
Ehrenkodex der Sixpack-Liga, Platzierungen, Wachstum der Liga
.
Sixpack-Historie
Saison Pokal Liga Superbowl
2023/2024 Pokal Schwarz Rot Gold Titan Platin
2022/2023 Pokal Schwarz Rot Gold Titan Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2019/2022 Pokal Schwarz Rot Gold Titan Platin
2018/2019 Pokal Schwarz Rot Gold Titan Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2017/2018 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2016/2017 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2015/2016 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2014/2015 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2013/2014 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2012/2013 Pokal Schwarz Rot Gold Platin Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2011/2012 Pokal Schwarz Rot Gold Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2010/2011 Pokal Schwarz Rot Gold Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2009/2010 Pokal Schwarz Rot Gold Gruppe 1 Gruppe 2 Finale
2008/2009 Schwarz Rot Gold
2007/2008, 2006/2007, 2005/2006 G, 2005/2006 S, 2004, 2003, 2002, 2001